Fatalne spotkanie polskiej reprezentacji piłkarskiej na starcie eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - porażka z zespołem narodowym Czech!

Fatalne spotkanie polskiej reprezentacji piłkarskiej na starcie eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - porażka z zespołem narodowym Czech!

Fenomenalny mecz czeskiej drużyny narodowej - porażka polskiego zespołu narodowego w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu zespołu narodowego Polski nie były zbytnio udane. Nasi piłkarze oczywiście dali radę wywalczyć awans do fazy play-off, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy sympatycy z Polski zgodnie sądzili, że zmiana na stanowisku trenera jest konieczna. Chociażby dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym selekcjonerem drużyny Polski został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym rywalem była narodowa reprezentacja Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo istotne było to, żeby wygrać.

Humory w drużynie Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były pozytywne, lecz weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po 3 minutach starcia zespół narodowy Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole. Zarówno dla graczy, jak i fanów zgromadzonych na trybunach w Pradze to było ogromne zaskoczenie. Od pierwszych minut meczu gracze zespołu Czech wyglądali o wiele lepiej od polskich zawodników i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się zmieni. W drugiej części starcia piłkarska reprezentacja Polski grała nieco lepiej, jednak to zawodnicy z Czech strzelili gola numer 3. Strzelcem trzeciego gola w 64. minucie był Kuchta. Gracze zespołu polskiego udało im się zdobyć wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że ten pojedynek w wykonaniu reprezentacji Polski był tragiczny. Z całą pewnością nie w ten sposób debiut w zespole narodowym Polski wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Fernando Santos. W drugim starciu eliminacji polska kadra będzie się mierzyć z narodowym zespołem Albanii. Polska reprezentacja piłkarska bez cienia wątpliwości musi odnieść wygraną w tym meczu.